sobota, 20 lipca 2019

Recenzje #113 - "Dwa życia Zidane'a"


Recenzje #113 - "Dwa życia Zidane'a" - okładka książki pt."Dwa życia Zidane'a" - Francuski przy kawie


Jeżeli chcecie poznać niepowtarzalną biografię francuskiego piłkarza Zinedine Zidane'a to zachęcam Was do przeczytania książki pt. Dwa życia Zidane'a napisaną przez Patricka Forta oraz Jeana Philippe'a wydanej przez Wydawnictwo Buchmann

Pozycja ta ukazuje nie tylko piłkarską karierę głównego bohatera, ale również jego życie prywatne. Dowiemy się z niej zarówno o sukcesach jak i porażkach piłkarza oraz o jego karierze na szczyt. Biografia opisuje pracę Zinedine Zidane'a na różnych stanowiskach: głównie jako zawodowy piłkarz oraz trener. Jego karierę śledzimy przez różne kluby europejskie oraz w reprezentacji Francji. Na samym końcu spotykamy głównego bohatera jako trenera w Realu Madryt.

Kiedy zamierzasz rozpocząć piłkarską karierę zawodową, musisz biegać, skakać, rozciągać się, wzmacniać siłę mięśni. Sport to nie tylko gra. A rywalizacja to nie tylko sport. To także wyzwanie.


Z racji tego, że sam główny bohater niechętnie i nieczęsto udziela wywiadów o sobie, biografia daje nam szansę poznania go bliżej i odkrycia jego sekretów. Książkę polecam wszystkim fanom piłki nożnej, a w szczególności tych, którzy darzą sympatią Real Madryt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz