środa, 8 marca 2017

10 przykazań dotyczących nauki języka obcego (nie tylko francukiego)

10 przykazań dotyczących nauki języka obcego (nie tylko francukiego) - nagłówek - Francuski przy kawie


Dzisiaj będzie wpis krótki i rzeczowy. Chciałabym wskazać Wam wskazówki dotyczące nauki języka obcego. Porady znajdziecie w prezentacji, którą zamieszczam poniżej.
A jakie są Wasze metody nauki języka obcego bądź rady dla innych osób? Czekam na Wasze komentarze! 

Bonne journée ! :)
4 komentarze:

 1. Osobiście uważam iż teraz naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Uczę się języków przy użyciu https://preply.com/pl/wroclaw/korepetycje-z-angielskiego. Nauczyłem się angielskiego używając tej site. chciałbym znaleźć dodatkowe źródła, aby ćwiczyć i poprawiać swoją wiedzę i zacząć naukę nowych języków. Jak możesz mi pomóc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam dwa wpisy z mojego bloga:
   Pierwszy z nich został napisany na życzenie jednej z czytelniczek. Przedstawia listę książek, które polecam do nauki języka francuskiego:
   http://francuskiprzykawie.blogspot.com/2016/05/ksiazki-do-samodzielnej-nauki-jezyka.html
   Drugi wpis zawiera listy z przydatnymi linkami. Wpis jest aktualizowany raz na jakiś czas więc radzę zaglądać tam częściej.
   http://francuskiprzykawie.blogspot.com/2016/04/przydatne-linki.html
   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. Język francuski jest sam w sobie bardzo ładnie brzmiący. Mam już plan, aby zapisać się do szkoły https://lincoln.edu.pl/krakow/centrum i właśnie tam rozpocząć naukę tego języka.

  OdpowiedzUsuń