piątek, 3 maja 2019

Recenzje #101 - "Mademoiselle Oiseau w Argentynii"

Recenzje #101 - "Mademoiselle Oiseau w Argentynii" - okładka książki pt."Mademoiselle Oiseau w Argentynii"  - Francuski przy kawie

Po raz trzeci zabieram Was w podróż razem z Mademoiselle Oiseau oraz Izabellą. Kierunek jaki razem obrałyśmy to Argentynia. Dopytacie się co to za kraina? Jest to miejsce, gdzie możliwe jest wszystko - ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia. 


Recenzje #101 - "Mademoiselle Oiseau w Argentynii" - rysunek 1 - Francuski przy kawie
Widzicie gdzie na obrazku są dwie główne bohaterki?


Wiosna zawitała do nas w pełni (chociaż w niektórych miejscach jest już lato), jak również w Paryżu u Mademoiselle Oiseau. Główna bohaterka nie jest zadowolona z takiej zmiany pór roku, dlatego też razem z Izabellą do Argentynii - miejsca, które jest na wyciągnięcie ręki, bo ponad dachami Paryża. Podczas tej podróży rozwikłana zostaje największa zagadka - okazuje się, że Mademoiselle Oiseau oraz Izabella nie są przypadkowymi przyjaciółkami.


Recenzje #101 - "Mademoiselle Oiseau w Argentynii" - rysunek 2  - Francuski przy kawie
W książce nie może oczywiście zabraknąć paryskich akcentów


Przed wyruszeniem w tak daleką wyprawę, główne bohaterki na dachach Paryża mogą bez problemu podziwiać zabytki stolicy Francji takie jak: Bazylika Sacre-Coeur czy Park Morceau. Będąc w Argentynii, Mademoiselle Oiseau oraz Izabella odkrywają niewyjaśnione zagadki, jednakże ciężko im wrócić do Paryża. Czy uda się im znaleźć drogę powrotną? Tego dowiecie się czytając książkę pt. Mademoiselle Oiseau w Argentyni autorstwa Andrei de la Barre de Nanteuil oraz Lovisy Burfitt wydanej przez Wydawnictwo Literackie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz