środa, 6 lipca 2016

Wirtualna podróż po Francji + etui na telefonDzisiaj przedstawię Wam dwa linki, które ostatni odkryłam. Najpierw chciałabym Was zabrać w podróż. Jak zapewne wiecie będzie to podroż po Francji. 


Pomoże nam w tym strona internetowa, na której znajdziecie informacje ogólne o Francji oraz strony internetowe pomocne w wyszukaniu informacji o tym kraju. Ponadto, strona ta posiada interaktywną mapkę. Podczas gdy klikniemy w jedną z kropek odsyła nas do informacji o danym mieście wraz ze zdjęciami. Poniżej zamieszczam link do tej strony.
http://planetaetui.pl/img/layout/slider/12.jpg
http://planetaetui.pl/img/layout/slider/12.jpgTeraz polecę Wam sklep internetowy, na którym możecie zakupić etui z motywem Francji oraz Paryża. Sama posiadam jedno etui z tego sklepu i jestem z niego zadowolona. Wybór etui z motywem Paryża nie jest największy, ale myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie (niekoniecznie z wieżą Eiffla). Poniżej umieszczę link do sklepu internetowego oraz do etui z motywem Francji.1 komentarz:

  1. Uwielbiam przed wyjazdem za granicę dobierać do telefonu czy tabletu właśnie etui tego miejsca - może i banał, ale to jest taaaakie fajne ;D

    OdpowiedzUsuń