czwartek, 29 sierpnia 2019

Recenzje #117 - Przewodnik Alzacja z dziećmi

Recenzje #117 - Przewodnik Alzacja z dziećmi - okładka przewodnika - Francuski przy kawie


Mam przyjemność już po raz drugi napisać recenzję o przewodnikach po Alzacji, które tworzy Iza z bloga Moja Alzacja. Dzisiaj zaprezentuję Wam przewodnik po Alzacji, który pomoże Wam wybrać miejsca odpowiednie dla Waszych pociech. 


Pozycja ta jest podzielona na części dotyczące poszczególnych miast i okolic (m.in.: Colmar, Strasburg) oraz rozdziały odnoszące się do lokalizacji dostępnych tylko przez jakiś okres w roku (baseny latem, a lodowiska zimą). Dodatkiem do książki jest lista punktów, gdzie możemy z dziećmi zjeść bądź kupić im zabawki lub ubranka, które będą służyły latami. 

Iza w przystępny sposób zestawiła miejsca, które warto odwiedzić niezależnie od panującej pogody. Pokazuje również, by bawić się z dzieckiem nie potrzebujemy kupować biletów wstępu, bo przecież jest tyle miejsc, które są darmowe, a ogranicza nas tylko nasza niewiedza i wyobraźnia.


Recenzje #117 - Przewodnik Alzacja z dziećmi - przykładowe strony - Francuski przy kawie


Zaletą przewodnika są krótkie opisy danego punktu do zwiedzenia wraz z adresem, stroną internetową czy numerem telefonu. Wiele z tych miejsc Iza odwiedziła sama i sprawdziła je dla Was. Z powodu licznych odnośników do wpisów na blog Izy, przewodnik został stworzony w wersji elektronicznej, aby łatwiej dowiedzieć się czegoś więcej o danej atrakcji turystycznej. 

W przewodniku są zawarte przepiękne ilustracje zrobione przez Izę Owsianny oraz zdjęcia samej autorki bloga. Obie Panie włożyły wiele pracy i serca w ten projekt i jeśli kupicie tą pozycję, to na pewno nie zawiedziecie są jego jakością wykonania.

Na końcu tej recenzji razem z Izą polecamy Wam odwiedzić fabrykę cukierków w Plainfaing. Iza tam była, a ja co roku dostaję w paczkach wyroby tej firmy. Poniżej przedstawiam Wam zdjęcie ostatniej paczki, która ostała się w domu:


Recenzje #117 - Przewodnik Alzacja z dziećmi - wyroby z fabryki cukierków w Plainfaing - Francuski przy kawie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz