piątek, 9 sierpnia 2019

Recenzje #115 - "Moje szkolne życie"

Recenzje #115 - "Moje szkolne życie" - okładka książki pt. "Moje szkolne życie" - Francuski przy kawie


Pamiętacie swoje najzabawniejsze akcje z czasów szkolnych? Powracamy do wspomnień dzięki Juliette oraz Sabine z książki pt. Moje szkolne życie autorstwa Sophie Dieuaide wydanej przez Wydawnictwo Feeria.


Główne bohaterki w wieku 14 lat zakładają swoją pierwszą firmę, aby pomagać innym oraz doradzać im w różnych sprawach. Zajmują się problemami rodzinnymi, szkolnymi, miłosnymi czy też nowymi stylizacjami. Pobierają za to niewielką opłatę, ale dzięki temu mogą rozwinąć swoją firmę. Od spotkań na ławce przechodzą do kontaktu przez ich własną stronę internetową. Po drodze spotykają ich różne przeciwności losu, które zaważą nad być albo nie być ich firmy. Jak rozwiążą wszystkie problemu, również swoje własne? Tego dowiecie się czytając książkę.

Pozycję tę polecam wszystkim nastolatkom, który są umilić swoje wakacje. Podczas czytania książki na pewno nie będziecie narzekać na nudę, poza tym uśmiejecie się do łez. Na łanach stron znajdziemy różne rodzaje tekstów: listy, pocztówki, e-maile, przez co czytelnik nie popadnie w monotonie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz