poniedziałek, 14 października 2019

Recenzje #120 - "Pisarz rodzinny" + konkurs

Recenzje #120 - "Pisarz rodzinny" - okładka książki pt. "Pisarz rodzinny" - Francuski przy kawie


Czy mam wśród czytelników pisarzy bądź pisarki? A może są wśród was amatorzy poezji? Jeśli tak to zapraszam Was na recenzję książki autorstwa
Radość, powiadają, nigdy nie chodzi w pojedynkę, podobnie nieszczęścia: zawsze zjawiają się całą bandą.Wyobraźcie sobie, że wyżej przedstawiona pozycja jest dla Was na wyciągnięcie ręki. Do wygrania są jedno wydanie Pisarza rodzinnego autorstwa , natomiast nagrodą pocieszenia będzie pocztówka z okładką książki razem z cytatem. Nagrody zostały ufundowane przez .

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać następujące zadanie:


Opisz w trzech słowach blog Francuski przy kawie


Forma odpowiedzi jest dowolna. Na Wasze odpowiedzi czekam w komentarzach pod tym wpisem lub jeśli nie posiadacie konta na Blogerze to wyślijcie mi swoje zgłoszenie przez formularz kontaktowy, który umieszczony jest na stronie po lewej stronie. 
Na Wasze odpowiedzi czekam do 21.10.2019 r. Zwycięzca zostanie wyłoniony przeze mnie. Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 22.10.2019 r. na końcu tego wpisu. 
Poprzez udział  w moim konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Wysyłka książki odbywa się tylko na terenie Polski.Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie oraz wszystkim życzę powodzenia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz